- JBL

Цена
€43 00 / 84 10 лв
с ДДС
В Наличност
Внимание: Съгласно чл. 57, т. 5, от ЗЗП Потребителят не може да упражни правото си на отказ и връщане в 14-дневен срок за доставка на запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето.
JBL TUNE 205BT са висококачествени безжични слушалки, които ви осигуряват кристално ясен звук и аудио с отлично качество.
Благодарение на компактните си размери и безжичната си технология може да използвате тези слушалките с лекота и удобство навсякъде и по всяко време.Слушалките разполагат с висококачествена батерия, която издържа на до 6 часа нон-стоп употреба, а презареждането на батерията отнема само два часа.Независимо от малките си размери и компактния си дизайн, те разполагат с 12.5 мм драйвери, които ви гарантират безпогрешен звук със силен и дълбок бас.Слушалките разполагат с ергономични тапи за уши, които ви осигуряват максимален комфорт и удобство по време на употреба.Те имат лек плосък кабел, който не се оплита и ви гарантира безпроблемна употреба.Освен това слушалките разполагат с вграден микрофон и с бутон, който ви позволява да контролирате функциите им с лекота и удобство.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth 4.0 |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Built-in microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | 6-hour battery life |
| Време за зареждане | Charging time 2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | JBL Pure Bass sound, Hands-free calls, Tangle-free flat cable, Comfort-fit earbuds, Driver size: 12.5mm, Polymer Li-ion Battery: 3.7V, 120mAh; Lenght 78 cm, Weight 16.5 g |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | In-ear |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | N/A |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Не |
| Шумопотискане | Не |
| Контрол на звука | Да |
| Контрол на звука | Да |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Headsets |
| Приложение | за дома |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Headsets |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Тапи |
| Свързаност | Bluetooth |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Живот на батерията (h) | 6 |
| Bluetooth версия | 4.2 |
| Водоустойчивост | Не |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 8.6 |
| Тегло | 0.10кг |
Слушалки JBL T205BT BLK In-ear
Насладете се на мощен JBL Pure Bass звук без жици. JBL T205BT са безжични слушалки тип тапи с удобна лента за врата, които осигуряват до 6 часа музика и кристално чисти разговори благодарение на вградения микрофон.
Ключови Предимства
- JBL Pure Bass Sound — Легендарното качество на звука на JBL с дълбок и мощен бас.
- Безжична свобода — Bluetooth 4.2 ви позволява да се движите свободно без заплитане на кабели, с обхват до 10 метра.
- Дълъг живот на батерията — До 6 часа възпроизвеждане с едно зареждане и бързо зареждане чрез micro USB.
- Вграден микрофон — Водете разговори и управлявайте музиката с дистанционното на кабела.
- Удобна лента за врата — Лека и гъвкава конструкция за комфорт при тренировки и ежедневна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Тапи |
| Свързаност | Bluetooth |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Черен |
| Активно шумопотискане | Не |
| Живот на батерията (h) | 6 |
| Bluetooth версия | 4.2 |
| Водоустойчивост | Не |
| Кутия за зареждане | Не |
| Безжично зареждане | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 8.6 |
Какво има в кутията
- Слушалки JBL T205BT
- Micro USB кабел за зареждане
- 3 размера силиконови накрайници
- Кратко ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








